12 powodów, dla których powinieneś_aś wesprzeć Poznań Pride Week

Pełną parą trwają prace nad organizacją Poznań Pride Week 2017. Trwa również zbiórka środków, które pomogą stworzyć najciekawszy tydzień równości w historii Polski. Jeśli jeszcze nie przyłączyłeś/aś się do akcji, poznaj 12 powodów, dla których koniecznie powinieneś/powinnaś to zrobić:

 

1. Bo nikt nie zrobi tego za ciebie

 

2. Bo chodzi o twoje prawa

Albo zaczniesz walczyć o swoje albo nadal będziesz obywatelem/obywatelką drugiej kategorii.

 

3. Bo to mały codzienny aktywizm zmieni naszą sytuację

Koniec z narzekaniem, że nie masz się jak zaangażować. Już masz! Nie każdy jest urodzonym aktywistą i nie każdy chce stać w manifestacjach w pierwszym szeregu, ale drobne gesty i działania to też aktywizm.

 

4. Bo wiadomo na co pójdą zebrane środki

Organizatorzy jasno komunikują na co wydadzą środki zebrane poprzez zbiórkę – są to wydatki, które z jednej strony pomogą zorganizować wydarzenie w profesjonalny sposób i odpowiednio je wypromować, a z drugiej strony pozwolą zapewnić masę atrakcji i super zabawę. Zresztą spójrzcie sami:

A co jeśli uda się zebrać więcej? Sprawdź 👉 tutaj.

 

5. Bo dodasz skrzydeł osobom, które odwalają mnóstwo dobrej roboty

Nad organizacją Poznań Pride Week 2017 pracuje cała rzesza członków i członkiń Grupy Stonewall, wolontariuszy i wolontariuszek. Twoja wpłata da im jeszcze więcej energii do działania (a działają na rzecz TWOICH praw). Poznaj ich na tym filmie:

 

6. Bo możesz zaufać organizatorom

Działacze i działaczki z Grupy Stonewall są zaprawieni w bojach, Pride Week organizują już 3 raz, można ich spotkać na wielu Pride’ach w Polsce i w całej Europie, ich flagi dumnie powiewają na wszystkich większych manifestacjach w całej Polsce, więc na czym jak na czym, ale na organizacji marszów i imprez znają się jak mało kto. Więc możecie być pewni, że dobrze inwestujecie przekazane środki – w zamian wszyscy dostaniemy świetnie zorganizowane wydarzenie.

 

7. Bo to łatwe

Kilka kliknięć w przerwie seansu ulubionego serialu, w kolejce w sklepie albo w trakcie nudnego wykładu i już – zrobiłeś/aś coś naprawdę ważnego.

 

8. Bo cię stać

Nie musisz przelewać dużych kwot – każda złotówka się liczy.

 

9. Bo zrobisz na złość homofobom

I nie udawaj – robienie im na złość daje dużo przyjemności. Nie chciałbyś/chciałabyś się trochę poobnosić na przykład przed takim Zbyszkiem?

 

10. Bo za swoje wsparcie otrzymasz nagrody

Główna nagroda to ogromna satysfakcja. Ale oprócz tego organizatorzy przygotowali dla wspierających m.in. bilety do kina / teatru, tęczowe gadżety, abonament na kino LGBT, wejściówki do HaHu, spotkania z ciekawymi (i przystojnymi) gejami albo miejsca na prajdowej platformie… 😏

 

11. Bo musimy pokazać swoją siłę – inaczej politycy nadal będą nas ignorować

To również od ciebie zależy, czy będziemy dla polityków „ślepą uliczką”.

 

12. Bo będzie rekordowo, a Ty możesz być tego współtwórcą/współtwórczynią

Z roku na rok poznański Pride Week przyciąga więcej osób (w 2016 dumnie maszerowało ponad 3 tys. osób) i wyznacza trendy. A w tym roku rekordowo duże były już marsze i parady równości w Trójmieście, Gdańsku czy w Warszawie! Więc nie ma wyjścia – tegoroczny Poznań Pride Week musi być rekordowy. Będziesz mógł/mogła chwalić się dzieciom (nawet jeśli nie swoim), że miałeś_aś w tym swój udział!  Zobacz jak to wyglądało w ubiegłym roku:

 

Już gotowi? W takim razie 👉👉 klikamy i wpłacamy! 🌈❤💪🏽

(Odwiedzono 1 012 10, 1 wizyt dzisiaj)

One thought on “12 powodów, dla których powinieneś_aś wesprzeć Poznań Pride Week

  • Sierpień 8, 2018 at 8:50 pm
    Permalink

    Panowie jak szukacie konkretnych facetów to tylko na http://www.gayshow.eu najlepszy portal w polsce, tylko wybierzcie opcję mężczyzna szuka mężczyzny 🙂 Ja już kilku kolegów poznałem a z jednym chyba będzie coś więcej 🙂 Gorąco polecam!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *