Wybierz Mister Gay Poland Digital

***

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Głosowanie zostało zakończone. Trwa weryfikacja oddanych głosów pod kątem ich zgodności z regulaminem.

***

I Ty możesz zostać jurorem konkursu Mister Gay Poland 2017! Na portalu OUTy trwa głosowanie internetowe  – zwycięzca głosowania otrzyma tytuł Mister Gay Poland DIGITAL!

Kliknij 👉 TUTAJ i poznaj sylwetki wszystkich 16 kandydatów. Głosowanie trwa do 5 lipca 2017 roku. Zwycięzcę poznamy w trakcie gali finałowej wyborów Mister Gay Poland 2017, która odbędzie się już 8 lipca w klubie HaH Poznań.

Jak głosować? Po prostu zaznacz wybranego kandydata i zatwierdź swój wybór klikając przycisk „Zagłosuj” na dole strony. Możesz oddać jeden głos na 24 godziny. Po oddaniu głosu będziesz mógł się zapoznać z aktualnymi wynikami (szczegółowy regulamin głosowania tutaj).

 

 

 

17 thoughts on “Wybierz Mister Gay Poland Digital

  • Czerwiec 22, 2017 at 8:06 am
    Permalink

    ja prdl ten Przemek zdobywca „dzikiej karty” koszmarny …pcha się rękami i nogami do tego konkursu jakby było to jego jedyne zajęcie w życiu, przecież rok temu też startował i teraz dostaje dziką kartę to chore i podejrzane!! Poza tym te dzikie karty przyznawane przez organizatora, zaniżają poziom konkursu poprzez przyznawanie ich…no właśnie widać na zdjęciach

    Reply
    • Czerwiec 22, 2017 at 8:49 am
      Permalink

      Chopie kup se kij i się po głowie bij!
      Zazdrość cię zrzera

      Reply
    • OUTy
      Czerwiec 22, 2017 at 8:52 am
      Permalink

      Jurki, dzięki za komentarz, ale prośba o niehejtowanie. Naszym zdaniem każdy z kandydatów ma w sobie coś interesującego (i ma swoich zwolenników, co pokazuje głosowanie). Dlatego skupmy sie lepiej na popieraniu i wychwalaniu tych kandydatów, którzy nam się podobają, a nie na krytyce tych, którzy nie wpasowują się w nasze gusta. Bo gusta są różne (i to jest piękne). Pozdrawiamy.

      Reply
      • Czerwiec 24, 2017 at 2:55 pm
        Permalink

        Okej, może trochę przesadziliśmy…

        Reply
    • Czerwiec 22, 2017 at 10:00 am
      Permalink

      Dziękuję za wyrażenie swojej subiektywnej opinii, bez poznania mnie bliżej. To nienjest pchanie się rękami i nogami do konkursu, mam inne zajęcia: praca, studia, znajomi, imprezy. Rok temu startowałem i podczas finałów popełniłem na prezentacji strojów kilka błędów, ktoore w tym roku chcę poprawić. Ten konkurs to dla mnie przede wszystkim dobra zabawa, wyzwanie oraz poznawanie nowych wspaniałych ludzi. Każdy ma inny typ kandydata, więc mogę się jednemu spodobać, a innemu nie.
      Pozdrawiam,
      Przemek

      Reply
  • Czerwiec 22, 2017 at 10:12 am
    Permalink

    Kochani! Pamiętajcie też proszę że zdjęcia nie oddają tego samego co widać na żywo! Przemek akurat jest we właściwym miejscu i o właściwej porze.
    Pozdrawiam Bartek

    Reply
  • Czerwiec 22, 2017 at 4:29 pm
    Permalink

    szkoda że nie ma żadnego ładnego chłopaka

    Reply
  • Czerwiec 25, 2017 at 3:18 pm
    Permalink

    Co w takim konkursie robi stylista, który ubierał m.in. Margaret czy Edytę Górkniak? Przecież Kandydata numer dwa można spotkać na prawie każdym pokazie w towarzystwie gwiazd. Ostatnio na stronie Gala.pl był na kilku zdjęciach. Czy ktoś to już zbadał? Wywęszył? Może jakiś artykuł o nim. Adriana widać było ostatnio i na pokazie Mariusza Przybylskiego, i na Tomaotomo oraz na urodzinach Playboy. Czekam na artykuł o nim.

    Reply
  • Czerwiec 27, 2017 at 3:44 pm
    Permalink

    Maciek jest moim faworytem! 🙂

    Reply
  • Czerwiec 27, 2017 at 8:00 pm
    Permalink

    Moim także 🙂 głosuję na niego codziennie! 🙂

    Reply
  • Lipiec 5, 2017 at 6:02 pm
    Permalink

    Pan Czesław prosi się o głosy na fellow ..żenada

    Reply
    • OUTy
      Lipiec 5, 2017 at 9:29 pm
      Permalink

      To nie żenada, tylko oznaka przedsiębiorczości! Inni kandydaci zachęcają do oddawania głosów na siebie na swoich facebookach, instagramach i kto tam wie gdzie jeszcze… W końcu to głosowanie na Mr Gay Poland DIGITAL, więc siłą rzeczy odwzorowuje wpływowość w szeroko pojętym DIGITALU…

      Reply
  • Lipiec 5, 2017 at 7:48 pm
    Permalink

    CZeslaw jest piekny chlopak wiec glosuje na niego.Powodzenia zycze.

    Reply
  • Lipiec 5, 2017 at 8:30 pm
    Permalink

    5 minut na fellow i znalazłbym ładniejszego na każde z tych miejsc xDDD. Masakra.

    Reply
    • OUTy
      Lipiec 5, 2017 at 9:05 pm
      Permalink

      Szczęściarz. To jak już ich znajdziesz, to zachęć ich do udziału w przyszłorocznej edycji

      Reply