Szesnastu wspaniałych! Oni zawalczą o tytuł Mister Gay Poland 2017

Od marca w całej Polsce odbywały się regionalne wybory Mister Gay, których laureaci wkrótce staną w szranki po raz ostatni. Już 8 lipca ogólnopolski finał, w którym wyłoniony zostanie Mister Gay Poland 2017 (szczegóły eventu tutaj).

 

Poza tytułem Mister Gay Poland 2017 kandydaci walczą także o tytuł Mister Gay Poland DIGITAL. Zdobywcą tytułu będzie ten z Szesnastu Wspaniałych, który w głosowaniu internautów zdobędzie największą liczbę głosów. A głosować możesz 👉 TUTAJ.

 

Oto oni – Szesnastu Wspaniałych (w kolejności alfabetycznej)
1. Adam – Vice Mister Gay Sopot 2017

Adam pracuje jako barista w kawiarni. Twierdzi, że jest wesoły i miły. Trzeba będzie sprawdzić w trakcie gali finałowej. Dodaje, że jest optymistą. Wierzymy – planuje zwiedzić świat.

 

2. Adrian – zdobywca Dzikiej Karty

Dzika Karta oznacza, że organizator dostrzegł w nim wyjątkowy potencjał, co sprawia, że na Adrianie ciśnienie jest podwójne. Ale wygląda na to, że sobie poradzi, bo jak sam o sobie mówi „nie boi się spełniać swoich marzeń”. Największą przyjemność sprawia mu pomaganie ludziom w nawiązywaniu kontaktów. Z tym też chce związać swoje życie zawodowe. Już dziś pomaga młodym projektantom i artystom w promowaniu ich prac i rozwoju kariery. A możesz się o tym przekonać choćby na jego profilu na Instagramie.

 

3. Bartosz, Mister Gay Poznań

Bartosz ma bardzo ciekawe doświadczenie zawodowe – przez całe swoje życie był zawodowym dżokejem! A dzisiaj jest doradcą finansowym i dodatkowo prowadzi ze swoim chłopakiem kwiaciarnię! W przyszłości, jak sam mówi, „chciałby stworzyć miejsce, gdzie mogłyby przychodzić osoby, które jeszcze nie wiedzą, jak poradzić sobie z
powiedzeniem najbliższym o swojej orientacji”. Chciałby też udowodnić, że „bycie homo nie jest złe”, a o tym, że mu się to uda, niech świadczy fakt, iż Bartosz finalizuje każde wyzwanie, którego się podejmie.

 

4. Czesław, Vice Mister Gay Łódź

Czesław nie owija w bawełnę. Mówi o sobie, że jest chamem, egoistą i fetyszystą. Korzysta z życia tak, by na koniec móc powiedzieć „fajnie było, chcę jeszcze raz”. Dodajmy do tego, że studiuje pielęgniarstwo i robi się nam z Czesława bardzo ciekawy kandydat, którego warto mieć na oku. A można mieć go na oku choćby na jego Instagramie.

 

5. Damian, Mister Gay Parady Równości

Zwariowany młody człowiek, dążący do postawionych celów. Konsekwentny, perfekcyjny, zabawny, towarzyski, odpowiedzialny… Brzmi typowo? I tu niespodzianka. Damian typowy zdecydowanie nie jest. Jest wicemistrzem Anglii w konkursie Mr Pole Fitness (czyli jest wyjątkowo dobry w tańcu na rurze). Taniec i gimnastyka to zresztą jego pasja. Jest właścicielem GFFdamian Dance Studio (Gay Friendly Fitness) w Manchesterze i członkiem organizacji charytatywnej Europia LGBT.

Planów na przyszłość ma wiele. Zdecydowanie chciałby otworzyć kolejne szkoły Gay Friendly Fitness w innych miastach Europy. A jeszcze bardziej zdecydowanie chciałby godnie reprezentować polską społeczność LGBT.

A więcej o tym jak Damian (re)prezentuje samego siebie 👉 tutaj.

 

6. David, Vice Mister Parady Równości

Szczery, pomocy, przyjacielski, prawdziwy, wyrozumiały i …tajemniczy. Zajmuje się iluzją. I niech wam to na razie wystarczy.

 

7. Dawid, Vice Mister Gay Katowice

Jest cynicznym stoikiem pracującym jako pielęgniarz. Okazyjnie zajmuje się modelingiem, a hobbystycznie jara się komiksem. W przyszłości chciałby mieć małą, drewnianą, krytą strzechą chatkę na Podlasiu.

 

8. Dominik, Mister Gay Katowice

Cichy, spokojny, opiekuńczy, cierpliwy i wyrozumiały. W przyszłości chce iść do wojska, a następnie otworzyć własną restaurację, ustatkować się i wieść spokojne życie, w którym nie będzie się bał, że ktoś mu „kosę sprzeda w żebra”. (stąd pewnie to marzenie o wojsku – przyp. redakcji 😜). Więcej zdjęć Dominika 👉 tutaj.

 

9. Igor, Mister Gay Publiczności, Łódź

Póki co pracuje w galerii sztuki (antyki). Jego plan na życie? Otworzyć własna włoską restaurację oraz klub LGBT, o którym będzie głośno w całej Polsce – popieramy. Cechy charakteru: uczciwy, bardzo uczuciowy, tolerancyjny, spokojny, ale do czasu…

 

10. Kacper, Mister Gay Sopot

Z wykształcenia projektant ubioru. Obecnie pracuje w ekskluzywnym salonie odzieżowym. Potrafi z brzydkiego kaczątka zrobić łabędzia, czytaj ‚dobrze ubrać’.

Zodiakalny wodnik, chiński koń (😝). Ceni sobie swobodę i perfekcjonizm. Indywidualista. Łatwo nawiązuje kontakty, więc nowe środowisko nie jest dla niego problemem. Obecnie student filologii romańskiej. Każdy przy nim nauczy się francuskiego, w teorii i w praktyce (☺). Dla Kacpra każdy dzień jest niewiadomą, która zaskakuje. Chciałby, aby przyszłość była taka sama – przepleciona tańcem, nutą francuskiego szyku i kreatywnych pomysłów.

Więcej zdjęć Kacpra 👉 tutaj.

 

11. Krzysztof, Mister Gay Szczecin

Pracuje jako kelner i trener personalny oraz… maluje obrazy (nie daj się zwieść – Krzysztof tworzy prace wyjątkowe – sprawdź tutaj). Jest szczery aż do bólu, punktualny, lojalny, uczciwy i godny zaufania. W przyszłości planuje studia na AWF oraz otwarcie własnej siłowni. Słusznie. Więcej zdjęć Krzysztofa, także takich świeżo po siłowni 👉 tutaj.

 

12. Łukasz, Mister Gay Wrocław

Jest „tajemnicą, zabawą i zagadką” (😅). Ale jeżeli kocha i jeśli w coś wierzy, to na 100%. Pełen sprzeczności, uwielbia taniec i sport oraz bezruch fotografii. Woda to jego żywioł, typowy Wodnik, a jednak nie umie pływać. Życiu swoich bliskich nadaje dynamiki płynącej w harmonii (😝)

 

13. Maciej, Mister Gay Łódź

Najmłodszy kandydat – w tym roku pisał maturę i chce dostać się na psychologię kliniczną (w przyszłości chciałby
otworzyć gabinet dla osób LGBTQ+). Póki co pracuje w sieciówce Bershka na dziale męskim (😏) i chętnie służy
pomocą w Łodzi (😏😏)! Udziela się w stowarzyszeniu Pozytywni w Tęczy, które uczy świadomości na temat HIV i AIDS. I co ciekawe, Maciej prowadzi warsztaty edukacyjne na temat bezpiecznego seksu. 🌈

 

14. Mateusz, Mister Gay Publiczności, Wrocław

Szczery idealista, który potrafi cieszyć się życiem i korzystać z jego uroków. Jak sam mówi, wybrał życie bez ograniczeń. Nie krępują go obyczaje, przez co czuje swobodę i komfort bycia sobą. Poza tym jest pewny siebie, więc wyznacza sobie ambitne cele (i osiąga je). I rzeczywiście – z wykształcenia księgowy, w praktyce office manager z pasją do grafiki internetowej i fotografii oraz kalinistyki i tańca na rurze. Więcej zdjęć Mateusza 👉 tutaj.

15. Paweł, Vice Mister Gay Wrocław

Pracuje jako kasjer-sprzedawca. Szybko nawiązuje nowe znajomości. Nic dziwnego, jest uczuciowy, wrażliwy, szczery i chętnie bezinteresownie pomaga innym. Poza tym lubi zwierzęta i wypady za miasto w gronie znajomych. Ma mnóstwo marzeń, ale na razie woli zachować je dla siebie.

 

16. Przemek, zdobywca Dzikiej Karty

Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne i jest pacyfistą. Lubi spontany, więc chętnie wyjechałby z rodzinnych Katowic, bo już mu się tam najzwyczajniej znudziło. Marzenia ma za to zupełnie typowe – znaleźć męża, zamieszkać w ładnym domku i mieć psa 🐶 Przemka możecie lepiej poznać tutaj.

 

***

Więc jeśli już masz swojego faworyta, kliknij 👉 TUTAJ, by zagłosować i współdecydować o tym, kto zdobędzie tytuł Mister Gay Poland DIGITAL 2017 💪💪💪

(Odwiedzono 6 893 10, 1 wizyt dzisiaj)

5 thoughts on “Szesnastu wspaniałych! Oni zawalczą o tytuł Mister Gay Poland 2017

 • Lipiec 2, 2017 at 10:40 am
  Permalink

  Hi.nie wiem jakie brano kryteria do wyboru Kandydatow?jesli idzie o wyglad zewnetrzny to moze dwoch do akceptacji natomiast intelektualnie to jak sie prezentuja to zupelny negatyw! no moze Chlopak studiujacy romanistyke?wstyd !tylu fajnych chlopcow w kraju a do konkursu….pozostawiam to sza.

  Reply
  • OUTy
   Lipiec 3, 2017 at 10:20 pm
   Permalink

   Jarek, dzięki za komentarz, ale nie ma sensu uogólniać i hejtować. Naszym zdaniem każdy z kandydatów ma w sobie coś interesującego (i ma swoich zwolenników, co pokazuje głosowanie). Dlatego skupmy sie lepiej na popieraniu i wychwalaniu tych kandydatów, którzy nam się podobają, a nie na krytyce wszystkich razem, nawet jeśli większość z nich nie wpasowuje się w Twoje gusta. Bo gusta są różne (i to jest piękne). Pozdrawiamy

   Reply
 • Lipiec 5, 2017 at 8:40 pm
  Permalink

  A ja bym chciał poznać Pawła spod 15. Jak to zrobić? :d

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *