6 najbardziej wzruszających gejowskich oświadczyn ostatnich 12 miesięcy

Oj lubimy się wzruszać. Więc przygotujcie chusteczki, włączcie głośniki i i ruszamy.

 

1. Pot i łzy

Jared, instruktor spinningu, nie spodziewał się, że tym razem to grupa przejmie inicjatywę. Nie spodziewał się też, że na salę wejdą rodzice i że Adam zada mu to pytanie, chodź piosenka „Hold My Hand” mogła mu dać do myślenia:

2. Cioty z flagami

Flaggots (z ang. flag + faggot = ciota / pedał) to tęczowi performerzy, którzy od kilkunastu już lat występują m.in. na amerykańskich Pride’ach. Ale ten występ jest szczególny – oczywiście są przystojni faceci w bardzo krótkich spodenkach, jest „Hold My Hand” (a jakże by inaczej), jest perfekcyjny wykon, jest wiwatujący tłum, są łzy szczęścia na samym końcu:

 

3. Londyński Pride

Nie ma muzyki, ale za to jest wsparcie kolegów z pracy, jest przystojny policjant proszący o rękę swojego zaskoczonego partnera, jest wiwatujący tłum i tęczowe confetti!

4. Mecz koszykówki

Dla części cheesy, a dla części szczyt romantyzmu. W każdym razie gejowskich oświadczyn na meczu Chicago Bulls nie ogląda się na co dzień:

5. Koncertowo

Gejowskie oświadczyny na koncertach Adele powoli stają się już standardem, o czym można było przekonać się choćby w Zurychu, ale ci chłopcy zrobili to mistrzowsko na koncercie Keshy:

 

6. Spoko kolesie z siłki

To najświeższe oświadczyny, które obiegły gejowską sieć. Jest Nico, jest Mikey (widać, że dla obu to nie była pierwsza wizyta na siłce), jest Beyonce, jest flash mob, są łzy i confetti:

 

Czekamy na polskie przykłady!

(Odwiedzono 2 323 10, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *