11 par gejowskich z Instagrama, które musisz znać! [DUŻO ZDJĘĆ]

Gdy następnym razem spotkacie homofoba, który stwierdzi, że związki homoseksualne są jałowe i nietrwałe, to pokażcie im to zestawienie. A jeśli nie spotkacie, to po pierwsze lucky you, a po drugie – no cóż… popatrzcie sobie przynajmniej. Przedstawiamy jedenaście gay instacouples, których po prostu nie wypada nie śledzić.

Homofobom wyjaśnijmy, że gay instacouples to pary gejów, które na Instagramie dzielą się z innymi swoim codziennym życiem.

Pary gejów z kategorii „nice to look at”

Nie udawajmy, nice to look at to są wszystkie pary, które tu prezentujemy. Ale cztery poniższe są przede wszystkim nice to look at.

Rick and Griff

Ci kowboje z Atlanty w przebraniu, jak sami o sobie piszą, zapraszają wszystkich do swojej magicznej krainy fantazji. Kogo się można spodziewać po takim opisie? Na pewno nie kogoś takiego:

https://www.instagram.com/p/BI38LVSjM_k/

Time to crawl outta this bed and whip up some Sunday brunch! Pancakes or waffles? #lazysunday #gaycouple #brunch #gayselfie @tattoos_n_physiques

A post shared by Rick and Griff Twombley-King (@rick_and_the_griffopotamus) on

 

Dave i AJ

Dejw i Ejdżej to „para błaznujących kolesi z Nowego Yorku / Bostonu… błaznujących głównie bez koszulek”. Takich błaznów lubimy najbardziej!

Drew i Eric

No dobra, idziemy w starszych i zamężnych, czyli w DILFów. Drew & Eric to jeden z lepszych przykładów.

JC Ryan i Adam Keith

A to już para nie tylko z cyklu „fajnie popatrzeć” ale także „ooo, intrygujące!”. Otóż JC Ryan jest dość typowym trenerem personalnym, tancerzem i choreografem. A to co w nim nietypowego to fakt, że miłością obdarzył jedno z najgorętszych nazwisk pornhuba – Adama Keitha (znanego także pod pseudonimem Adam Russo – brzmi znajomo? ). I tak sobie Adaś i Dżej Si trwają w tej słodkiej miłości. A Wy o Adamie możecie poczytać tutaj.

Kit i John

Jeśli jeszcze nie widzieliście serialu Eastsiders (o gejach, dobry – warto!), to ich nie znacie (chyba że oglądaliście Med Mena to znacie Kita). Kit (na zdjęciu po lewej) Eastsidersów stworzył i zagrał jedną z głównych ról, a John Halbech po prostu w nim zagrał.

Astoria Park

A post shared by Kit (@kitwilliamson) on

Love my guy – photo by @silviagaloraphotography

A post shared by Kit (@kitwilliamson) on

Husband fun run to the Hudson River

A post shared by Kit (@kitwilliamson) on

 

Gus i Matthew

Czas na parę filmowo-sportową. Gus to wicemistrz olimpijski z Soczi w narciarstwie freestylowym. Matthew to aktor (znany chyba głównie z tego, że jest znany, ale i za to ukłony). Popatrzmy:

Sorry, Coachella. We're in Hawaii.

A post shared by Matthew Wilkas (@mwilkas) on

Tom i Dustin

Kolejna para sportowo-filmowa. Tom jest m.in. Mistrzem Świata w skokach do wody i obiektem westchnień gejów na całym świecie (więcej o Tomie tutaj). Dustin (starszy od Toma o 20 lat) też nie próżnuje – ma na swoim koncie między innymi Oscara. Więcej o Dustinie tutaj, a o Tomie i Dustinie poniżej:

🌈 S T O N E W A L L 🌈

A post shared by Dustin Lance Black (@dlanceblack) on

 

Pary gejów, które stworzyły piękne tęczowe rodziny
Kordale i Kaleb

Tak się tworzy historię – prawie 3 lata temu to zdjęcie wiralowo obiegło gejowski i heterycki internet, a Kordale i Kaleb stali się nie tylko najbardziej znanymi ojcami na Instagramie, ale także mocnym głosem w kampanii na rzecz równych praw dla osób LGBT. A co się u nich działo od tamtego czasu? Na moment się nawet rozstali, ale dzisiaj… zresztą spójrzcie dalej.

Two Gay Papas

Po prostu, w hiszpańskiej Walencji żyje sobie jedna z wielu tęczowych rodzin…

A w Polsce?

U nas mamy youtuberów Karola i Dominika z KaDo, oraz Piotra i Pawła – o obydwu parach pisaliśmy tutaj, więc oto 2 inne pary z rodzimego podwórka, które warto mieć na oku.

Greg i Sylwester

Podróżnicy, youtuberzy, snapchaterzy, instagramerzy… on the way to TV. Fajne chłopaki!

a tu z wspomnianymi wcześniej Piotrem i Pawłem

Jakub i Dawid

Do zestawienia włączamy ich awansem. Bo po pierwsze, technicznie rzecz biorąc nie są instacouple – po prostu nie ma ich na Instagramie (jeszcze?), a po drugie w jednym z wywiadów trochę na siłę chcieli wpychać gejów w heteronormę.

Ale zacznijmy od początku. Jakub i Dawid nagrali amatorski teledysk do piosenki Roxette, który dość przypadkowo wiralowo rozszedł się po sieci. Fani i muzycy Roxette ich ukochali, a o chłopakach pisały czołowe gejowskie media ze świata, określając ich mianem Polish hotties. W Polsce, poza tym że trafili do telewizji śniadaniowych, na pierwsze strony gazet i portali informacyjnych (a nawet plotkarskich), to trafili jeszcze na falę hejtu, która podcięła im skrzydła. Ale Polish hotties w końcu i z tym poradzili sobie wyśmienicie. Oto oni 🙂

 

(Odwiedzono 2 623 10, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *