Najgorętsze kalendarze na 2017 rok

Nadzy mężczyźni w kalendarzach

Co do zasady nadzy mężczyźni mają trafiać do naszych łóżek, a nie na ścianę… Ale zasadę można nagiąć w imię sztuki. A trudno inaczej niż sztuką określić niektóre z kalendarzy, które właśnie pojawiają się na rynku w związku ze zbliżającym się nieubłaganie rokiem 2017. Oto 6 najgorętszych kalendarzy na nowy rok.

1. Haikus on Hotties

Lubimy popatrzeć na seksownych facetów. Ale nie jesteśmy troglodytami i czasem też lubimy poczytać. W najwyższej formie wyrafinowania może to być nawet poezja. Na szczęście jest kalendarz, który pozwoli nam połączyć umiłowanie do nagich mężczyzn z miłością do poezji. Haikus (czyli wywodzące się z Japonii jednowersowe formy poetyckie) tym razem umieszczono na hotties (tłumaczyć nie trzeba, pikanterii dodaje fakt, że wszyscy hotties są pochodzenia azjatyckiego). Pełna wersja kalendarza dostępna od połowy listopada.

TGIF #HaikusOnHotties

A post shared by Haikus With Hotties (@haikuswithhotties) on

Counting down the days to 2017 #HaikusWithHotties

A post shared by Haikus With Hotties (@haikuswithhotties) on

2. Always Loyal (Veteran’s Calendar)

Wojna jest zła. Jej ofiarami są również biorący w niej udział żołnierze. Doznają nie tylko uszczerbków psychicznych, ale i fizycznych. Przy czym słowo uszczerbek przestaje być na miejscu, gdy patrzy się na kalendarz ze zdjęciami amerykańskich weteranów. Niczego im nie brakuje. Są seksowni. Bardzo seksowni.

My 2017 veteran's calendar is finished and will be uploaded to my website in the next couple weeks.

A post shared by Michael Stokes (@stokes_photo) on

3. Dieux du Stade

Francuzi doskonale wiedzą, co zrobić, żeby serce biło nam mocniej. Przepis na kalendarz Bogowie Stadionów jest niezmienny od wielu lat – najseksowniejsi sportowcy, najlepsi fotografowie i niesamowite ujęcia.

Le nouveau calendrier des dieux du stade 2017 !!!

A post shared by Dieux Du Stade (@dieuxdustade) on

#sexy #male #calendrier #rugby #Dds #hot #calendrier 2017 #photo #art

A post shared by Dieux Du Stade (@dieuxdustade) on

4. Red Hot

Niektórzy twierdzą (nie wiadomo dlaczego), że określenie rudy jest obraźliwe. Może lepiej dla nich zabrzmi angielskie red. Zresztą nieważne, czy nazwiemy ich rudymi, red albo nawet ginger, nie zmienia to faktu, że są bardzo hot.

5. Warwick Rowers

Przystojni wioślarze z Warwick od kilku lat są obiektem westchnień, ale i szacunku gejów na całym świecie. Nie tylko wydają jeden z najbardziej seksownych kalendarzy na rynku, to jeszcze część dochodu z niego przeznaczają na walkę z prześladowaniem i homofobią wśród młodych ludzi.

Who else is enjoying November?

A post shared by The Warwick Rowers (@warwick_rowers) on

Who's enjoying October? #familytree

A post shared by The Warwick Rowers (@warwick_rowers) on

6. PILF (Orthodox Calendar)

Tym razem trochę bardziej kontrowersyjne (przynajmniej dla niektórych). W końcu skrót PILF oznacza PRIESTS I’D LIKE TO FUCK… Dla uspokojenia zbulwersowanych – jak zapewniają wydawcy tego kalendarza, żaden duchowny nie ucierpiał w trakcie jego przygotowywania…

To kogo powiesicie na ścianie?

(Odwiedzono 1 705 10, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *