Wiemy kto zagra gejowską ikonę!

Biografia Freddiego Mercury – poznaliśmy odtwórcę głównej roli!

I oto się wyjaśniło (oby ostatecznie)! W końcu dowiedzieliśmy się, kto zagra gejowską ikonę, wielkiego, cudownego, genialnego (no dobra, stop, wystarczy, trochę grzechów też miał na sumieniu) Freddiego Mercury w biograficznym filmie Bohemian Rapsody. Były plotki o Adamie Labmercie, był już podobno zaangażowany Sacha Baron Cohen… W końcu reżyser filmu, Bryan Singer, ogłosił: Freddiego sportretuje jedno z najgorętszych nazwisk roku 2016 w Hollywood – Rami Malek.

Kim jest Rami Malek?

Rami swoją zniewalającą urodę (którą możecie podziwiać na zdjęciach poniżej) zawdzięcza pochodzącym z Egiptu rodzicom. Ma 35 lat. Swoją karierę zaczynał ponad 10 lat, kiedy zagrał m.in. w serialu The war at home odtwarzając rolę nastolatka-geja – oto jego serialowy coming out:

Jednak prawdziwą trampoliną do sławy okazał się dla niego rok 2015, w którym rozpoczął grę w serialu Mr Robot. Rola Elliota Aldersona, niezrównoważonego psychicznie inżyniera i hakera, przyniosła mu nie tylko ogromną rozpoznawalność, ale również liczne nagrody (m.in. Emmy).

Cheddar cheese #mrrobot #elliotalderson #ramimalek

A photo posted by RAMI MALEKⓂ️ (@ramiimalek) on

I love his hair jelled like dat #elliotalderson #mrrobot #ramimalek

A photo posted by RAMI MALEKⓂ️ (@ramiimalek) on

And this is HAJABAKSALASKAK rami #mrrobot #ramimalek #elliotalderson

A photo posted by RAMI MALEKⓂ️ (@ramiimalek) on

And this is grunge rami #elliotalderson #ramimalek #mrrobot

A photo posted by RAMI MALEKⓂ️ (@ramiimalek) on

Bohemian Rhapsody: film-biografia Freddiego Mercury

Zdjęcia do filmu o zespole Queen rozpoczną się na początku 2017 roku. Prace nad projektem trwają już blisko 6 lat. Od śmierci Freddiego minęło już 25 lat – obyśmy w końcu doczekali się filmu, który odda jego geniusz i skomplikowaną osobowość. Ciekawe, czy w scenariuszu znalazły się sceny ze słynnymi imprezami, na których odbywały się szalone orgie, a karły roznosiły w kapeluszach kokainę… (czyżby Freddie wymyślił Party&Play?)

Tymczasem utwór, od którego tytuł bierze film:

(Odwiedzono 275 10, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *