10 yotuberów, których musisz oglądać

No dobra, może nie „musisz”, ale zdecydowanie warto ich znać i subskrybować. Przekonaj się kto na Youtubie tworzy najlepsze filmy o gejach.

Oto subiektywny ranking gejowskich youtuberów.

Miejsce 10: KaDo

kado

Karol i Dominik są razem od ponad 11 lat i vlogują o swoim codziennym życiu.

Plusy za: profesjonalne zdjęcia i ciekawe pomysły na filmy oraz skuteczny marketing – coraz o nich głośniej 🙂

Jedna drobna szpileczka – chłopcy czasem powielają zachowawcze i niezbyt budujące dla LGBT treści. W jednym z wywiadów przyznali, że nie piszą np. o związkach partnerskich, bo „nie chcemy żeby to był polityczny blog”. Słoneczka, polityczny to może być wybór Marszałka Sejmu, a nie prawa mniejszości. Czekamy aż Karol i Dominik staną się mocniejszym i pewniejszym głosem w walce o nasze prawa

 

Miejsce 9: Piotr i Paweł

pp

Uśmiechnięci, tęczowi, z niewyczerpanymi zasobami pozytywnej energii. Zdecydowanie do przytulenia i zasubskrybowania. Trzymamy kciuki za dalszą profesjonalizację i popularyzację!

Czekamy na więcej fajnych polskich vlogów LGBT, a póki co przechodzimy do zagranicy

Miejsce 8: MarkE Miller

marke

Mark zaczął sam od swojego coming outu, ale vlogowanie kontynuuje od dobrych 3 lat ze swoim chłopakiem Ethanem. Obaj very nice to look at , dużo chodzą bez koszulek (i słusznie!), gotują, mają psa, podróżują, udzielają porad working-outowych i tak sobie optymistycznie żyją, czemu przygląda się ponad 600 tys. followersów.

Miejsce 7: Lorenzo & Pedro

lorenzo

Dobra, to już ostatnia para, tym razem Portugalczycy (już to by w zasadzie wystarczyło, żeby ich followować). Chłopcy głównie gotują, a ich kulinarne filmy nazywają się Sexy Funny Kitchen. A sami są rzeczywiście sexy as fuck (szczególnie Pedro ). A jak nie gotują to się całują, przytulają i kochają. Wszystko na słodko, z gigantycznym uśmiechem i po angielsku, za to z cudownym portugalskim akcentem.

Miejsce 6: Tom Daley

tom

O tym, kim jest Tom i dlaczego należy Toma kochać przeczytacie tutaj, a tu z kronikarskiej staranności dodamy, że na vlogu Toma znajdziecie

  1. cudownego Toma
  2. cudownego Toma porady fitnessowe, w tym szczególnie godne polecenia butt work-outs
  3. cudownego Toma porady żywieniowe
Miejsce 5: Riyadh K

riyadh

Riyadh to Irlandzki vloger i prezenter radiowy. Serca kradnie swoją autentycznością i poruszaniem tematów, które ciekawią wszystkich gejów (np. jak stworzyć idealny profil na Grindra, jak wybielić zęby…), choć największą popularność zyskał dzięki filmom, w których rozprawia się z hejterami i high school bullies. Choćby dla tych filmów warto Riyadha obejrzeć.

Miejsce 4: Kyle Krieger

kyle

Zalety Kyle’a: jest hot as fuck, jego koledzy (których pokazuje na vlogu) są hot as fuck, Kyle akceptuje w sobie królową (yaaaas queen ), robi cuda z włosami (jest stylistą), robi cuda z włosami znanych osób, angażuje się w tematy ważne dla LGBT i jest po prostu fajnym człowiekiem:

Miejsce 3: Tyler Oakley

tyler

Tyler nie ma jeszcze 30 wiosen na karku, a już stał się prawdziwą instytucją. Vloguje od prawie dekady, ma zdecydowanie największe statystyki z całej dziesiątki (nie chodzi o statystyki z Grindra, tylko z YouTuba), tryska dobrą energią, właśnie zaczyna prowadzić własny talk show przy boku Ellen DeGeneres i jest bardzo mocno zaangażowany w działania na rzecz osób LGBT.

Z innych dokonań: magazyn TIME uznał go za jedną z 30 najbardziej wpływowych osób w internecie, Celine Dion błagała go o pocałunek, a Nyle DiMarco () nauczył go podrywania:

Miejsce 2: Davey Wavey

davey

Davey to król gejowskiego YouTuba i pozostałych mediów społecznościowych,  prawdziwy guru gejostwa i gejowskiego seksu.

Davey jest: hot as fuck (hmm, czyżby był to czynnik przesądzający?), totalnie zaangażowany w tematykę równości osób LBGT, odrzuca heteronormę i w ogóle wszelką normatywność, wie wszystko na temat gejowskiego seksu, wspiera innych początkujących youtuberów LGBT, ma własną linię bielizny, cudowne poczucie humoru i cięty język, a przede wszystkim ma dużo oleju w głowie. Kochamy Davey’ego 

Miejsce 1: Lesbijki z Unsolicited Project

lesbijki

Lesbijki z Unsolicited Project trafiły na 1 miejsce wcale nie po to, żeby ukryć fakt, że czynnik „hot as fuck” odgrywał kluczową rolę w tym rankingu, ani nie po to, żeby zakamuflować inny fakt, że geje po prostu boją się lesbijek (bo są bardziej męskie).

Lesbijki Sarah i Adrianna (nie są parą!) wygrały głównie dlatego, że stworzyły taki kanał, na którego filmy po prostu czeka się z niecierpliwością. Można mnożyć epitety na ich temat: ironiczne, zdystansowane, bez kompleksów, ujmująco wulgarne, przezabawne, bezkompromisowe ale najlepiej po prostu obejrzeć ich filmy. W ramach bonusu wrzucamy trzy.

Lesbijski przewodnik po lesbijstwie
Gotowanie z lesbijkami – lesbijski program kulinarny z prowadzącą-lesbijką

i na deser coś co nas łączy, tzn. dzieli

Geje vs lesbijki
(Odwiedzono 9 373 10, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *